Kniha návštěv

* povinné údaje

Jméno:  
Email:  
Zpráva:  
Ochrana proti spamu. Vyberte dnešní den:
 
Stránky: 1234
 • Dobrý den,našel jsem článek v časopisu Včelařství a skoukl vaše stránky.Musím říct, že je to něco úžasného a moc vám fandím ve vašem díle.Chtěl bych vás poprosit o seznam akcí na rok 2014, jelikož toto opravdu musím vidět na vlastní oči.Přeji vám ať se vám vaše dílo co nejlépe daří.Dále přeji šťastné a veselé Vánoce a vše nejlepší do Nového roku a mnoho úspěchů jak včelařských tak i těch ostatních.S pozdravem L.Bačkora Kolín

  18.12.2013 17:36 od Bačus
 • Dobrý den
  Dneska jsem si o vašem včelíně přečetl na stránkách časopisu Včelařství, dočetl jsem se, že máte v úmyslu pořídit nové nástavkové úly. Nejsem si jist praktičností a vhodností nástavkových úlů pro včelíny a tak bych Vás chtěl upozornit na typicky včelínový úl.

  S pozdravem včelař Martin Prokop

  http://www.burinsky.cz/senior.html

  14.12.2013 14:47 od Martin prokop
 • V roce 1990 jsem navštívill tento unikátní včelín. Pan Mach nás provedl i s výkladem a byl jsem opravdu unesen tímto životním dílem.
  Jsem rád, že se o včelín stále někdo stará a doufám, že si prohlídku té nádhery budu moct ještě někdy zopakovat a vychutnat ještě více než před lety.
  J. Čtverák, Sadská

  23.6.2013 16:44 od Jindřich Čtverák
 • Dobrý den,právě jsem narazila na tyto stránky,které mně vrátily zpět o více jak 30 let.Vzpomínám často,jak jsme navštívili pana Macha se včelařskou školou z Nasavrk.Byl to člověk,který žil pro svoje včeličky,velice poutavě nám vyprávěl o své vášni k nim.Ráda bych se tam jela opět podívat se svoji rodinou a tím bych vás chtěla požádat o zaslání akcí,které se v tomto krásném prostředí budou v létě konat.Jsem moc ráda,že se našli lidičky,které tento skvost nenechali zchátrat.Díky moc a přeji všem krásné jarní dny plné pohody a sluníčka.Dana

  4.5.2013 11:24 od Dana
 • Moje matka se narodila v Krušlově, po svatbě bydlela v Dolanech a jako malé dítě mě v kočárku vozila po polních cestách do Krušlova,kde pomáhala rodičům v zemědělství,případně při pečení chleba. Již jako malé dítě si pamatuji na včelín a spolu s bratry jsme měli velkou radost,když nás strejda Láďa do včelína vzal. Pamatuji si dobře i na pana Macha a na jeho chaloupku.
  Jsem velice rád,že se provádí opravy včelína a toto vzácné lidové dílo se zpřístupňuje návštěvníkům Šumavy a Pošumaví.Moc děkuji majitelům a přeji jim mnoho radosti při krásné a těžké práci.

  29.8.2012 20:37 od Stanislav Martan
 • krása.. oáza pro regeneraci :)

  8.8.2012 13:12 od Lůca a Tajta
 • lol

  18.7.2012 07:44 od lol
 • S obdivom a uznanim som si prezrel vasu galeriu a som uneseny. Je to tam vidiet ze zivot pulzuje a cela parta je naladena spravnym smerom o vcelach ako aj o zabave. Drzim palce a prajem vela dalsich stretnuti. kdze som vcelar ako aj muzikant, tak si to viem zivo predstavit....Mialan vych. Slovensko - Vranov n/ Top.

  1.4.2012 16:45 od Milan Gorog
 • Včelín p. Macha jsem navštívil asi čtyřikrát ještě za jeho života, naposledy v r. 1999, kdy jsem z této návštěvy pořídil i krátkou
  videonahrávku. Bohužel v té době ještě analogovou VHS kamerou.
  Ve videonahrávce jsou interiéry včelína s hlasem p. Macha, který
  si s námi povídal. V dalších létech jsem se chystal navštívit p. Macha
  ještě jednou a pořídit videozáznam včelína digitální kamerou, ale bohužel
  p. Mach zemřel, takže k tomu nedošlo. Myslím, že by videonahrávka
  mohla obohatit vaše stránky.

  Josef Pšenička

  19.1.2012 12:53 od Josef Pšenička
 • Dozvěděla jsem se o vašem včelíně čirou náhodou a hned se šla podívat. Jsem nadšená, záchrana tohoto unikátu je veliký počin. At' se vám to daří i nadále, přeji mnoho zdaru. Stránky i fotogalerie skvělá.
  A.V.

  31.12.2011 16:21 od alena
Stránky: 1234